fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
120,000+ İnsan
En İyi Klinik
Novar Poliklinik
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Bölgesel İncelme ve Selülit

Akustik Dalga Terapisi Hizmetimiz

Yağlanmalara ve Portakal Kabuğu Görünümüne Son

Bölgesel incelme ve selülit tedavileriyle vücutta belirli bölgelerde oluşan aşırı yağlanmalar mücadele edilmektedir. Selülit ve bölgesel incelme tedavilerinde tek bir yönteme bağlı kalınmamaktadır. Kişinin vücut yapısı ve şikayet ettiği bölgeye göre farklı tedaviler uygulanabilmektedir.

 

Tedaviler sırasında disiplinler arası yaklaşım uygulanmaktadır. Bu sayede soruna tek bir açıdan değil çok yönlü olarak çözüm üretilir. Novar poliklinik geniş bir uzman kadrosuna sahip olduğu için disiplinler arası iletişimin kuvvetli olduğu bir sağlık kurumudur.

 

Hastaların şikayetlerine göre tetkikler yapılarak, onlara en uygun tedavi yöntemi sunulmaktadır. Bu sayede vücuttaki yağlanmalardan ve baldır bölgesindeki selülitlerden kurtulmak kolaylaşmaktadır.

 

Hangi Yöntemler Uygulanır?

Selülit tedavisinin ya da vücudun bölgesel olarak kilo vermesinin sağlanmasının tek bir yöntemi yoktur. Kullanılan yöntemler arasında mezoterapi, lazer, ultrason, vakum, mezolipoliz ve akustik dalga tedavisi (AWT) yer almaktadır. Hangi yöntemin uygulanacağına hastanın vücut yapısına bakılarak karar verilmektedir. Bölgesel kilo verme yöntemi aşırı kilolu kişiler için uygun değildir.

 

Aşırı kilolu kişiler için farklı yöntemler mevcuttur. Bölgesel kilo vermede temel amaç vücudun sadece belli bir bölgesindeki yağ hücrelerini eritmektir. Uygulanan yöntemlerin seans sayısı hem yöntemin türüne göre hem kişinin kilo ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Selülitlere Etkili Çözüm

Selülit olarak adlandırılan cilt rahatsızlığı baldır bölgesindeki portakal kabuğunu andıran görüntüdür. Baldırda bulunan yağ hücrelerinin sıkışması kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Özellikle ergenlik sonrasında kadınların büyük bir kısmında görülmektedir.

 

Bazı kişilerde selülitler çok dikkat çekici olmamaktadır. Dikkat çekici olmayan selülitlerin derecesi düşüktür. Fakat bazı kişilerde aşırı miktarda ve derecesi yüksek selülit bulunabilmektedir. Selülit miktarı fazla olan kişiler uzmanlardan yardım olarak vücutlarındaki kötü görüntülerden kurtulabilmektedir.

 

İzmir’de Bölgesel İncelme ve Selülitle Mücadele

İzmirli kadınlar özellikle yaz aylarından önce ciltlerinin kusursuz bir güzelliğe sahip olmasını istemektedir. Kış ve ilkbahar aylarında pek çok kadın bölgesel incelmenin ve selülitlerini azaltmanın yollarını aramaktadır.

 

Novar poliklinik İzmir’de bulunan çok sayıda şubesiyle bölgesel incelme ve selülitle mücadele konusunda yıllardır İzmirlilere hizmet vermektedir. Bu konuda rahatsızlığı bulunanlar kendilerine en yakın Novar polikliniğine giderek uzmanlardan yardım alabilirler.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın.

Örn: (533) 333 33 33 Telefon Numaranız

Poliklinik Adresi

Alsancak, Kültür Mah., Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:1/1 D:11 KONAK / İZMİR

(0232) 404 44 00
info@novarpoliklinik.com

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma09:00 - 19:30
C.tesi09:00 - 19:30
PazarKapalı

Hizmet Sürecimiz

Sizi Anlıyoruz

Novar Poliklinik olarak ilk yaptığımız şey sizi anlamak ve size uygun tedaviyi tespit etmek.

Bizi Tanıyın

Sürekli Yanınızdayız

Tedavi süresince ve tedavi sonrası tüm gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyoruz.

Sorularınız için Bize Ulaşın

Memnuniyet

Novar Poliklinikleri sizlerin memnuniyetini odaklar. Tüm hizmetlerimiz için temel anlayışımız budur.

Misyon ve Vizyonumuz

Randevu Oluşturun

Bize dilediğiniz zaman bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Telefon Destek (0532) 100 0370Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.