fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
120,000+ İnsan
En İyi Klinik
Novar Poliklinik
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Altın İğne (İnfiny)

Akustik Dalga Terapisi Hizmetimiz

Yaşlanmayı Geciktirmek Mümkün

Aşırı güneş ışığına maruz kalmak, yaşlanmak, hava ve çevre kirliliği, ağır çalışma koşulları gibi etkenler cilt üzerinde olumsuz etkiler yaratmaktadır.

 

Fakat vücutta oluşan bu olumsuzluklar ve kötü görüntüler kader değildir. Yirmili yaşlardan itibaren düzenli olarak yaptırılacak vücut bakımıyla insan vücudunun çok daha uzun süre genç görünüme sahip olması sağlanabilmektedir.

 

Kırışıklıklar ve vücut lekelerini cilt bakımıyla azaltmak ve hatta ortadan kaldırmak mümkündür. Bunun için son yıllarda kullanılan yaygın yöntemlerden birisi altın iğne (infinity) olmaktadır. Yenilikçi bir uygulama olan altın iğne tedavisi bütün dünyada güvenli bir şekilde uygulanmaktadır.

 

Fraksiyonel Radyo Frekans

Altın iğne tedavisi; fraksiyonel radyo frekans olarak da adlandırılmaktadır. Cildi hem gençleştirmek hem de güzelleştirmek için kullanılan bir yöntemdir. Lekelenmelerin azalmasını, kırışıklıkların giderilmesini sağlamaktadır. Altın iğne (infiny) tedavisi seanslar şeklinde uygulanır.

 

Her kişinin vücut yapısı birbirinden farklı olduğu için uygulanacak seans sayıları uzmanlar tarafından her hasta için özel olarak belirlenmektedir. Cerrahi bir müdahale olmadığı için pek çok kişi tarafından güvenle tercih edilmektedir.

 

Yine cerrahi müdahale olmaması, işlemin ardından gündelik hayata kolay bir şekilde devam edilmesini sağlamaktadır. Böyle olduğu için çalışan bireyler rahatlıkla bu yönteme başvurabilmektedir.

Hangi Durumlarda Uygulanır

Altın iğne tedavisinin uygulandığı bazı durumlar şunlardır;

  • Yara ve yanık izlerinin tedavisi
  • Kilo alıp vermeye, hamileliğe, ergenlik dönemindeki büyümelere bağlı oluşan çatlakların giderilmesi
  • Vücutta oluşan kırışıkların ortadan kaldırılması
  • Akne, sivilce ve siyah nokta izlerinin tedavisi
  • Göz ve çevresinde oluşan morlukların iyileştirilmesi
  • Cilt lekelerinin temizlenmesi

Bunlar dışında altın iğnenin uygulandığı farklı durumlar da bulunmaktadır. Novar polikliniklerine giderek altın iğne tedavisi hakkında çok daha geniş bilgi almak mümkündür.

 

Faydaları Nelerdir

Altın iğne uygulamasının benzer diğer tedavilere oranla farklı avantajları bulunmaktadır. Öncelikle bu tedavide pullanma, kabuklanma ya da soyulma meydana gelmemektedir. Şişlik ve morluk oluşmadığı için dışarıdan uygulama yapıldığı belli olmamaktadır.

 

Kalıcı etkilere sahiptir. İlk seansın hemen ardından gözle görülür değişimler yaşanmaktadır.  Cerrahi bir müdahale olmadığı için uzun iyileşme süreci gerektirmez. Bundan dolayı gündelik hayatı ve yoğun iş temposunu olumsuz etkilememektedir.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın.

Örn: (533) 333 33 33 Telefon Numaranız

Poliklinik Adresi

Alsancak, Kültür Mah., Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:1/1 D:11 KONAK / İZMİR

(0232) 404 44 00
info@novarpoliklinik.com

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma09:00 - 19:30
C.tesi09:00 - 19:30
PazarKapalı

Hizmet Sürecimiz

Sizi Anlıyoruz

Novar Poliklinik olarak ilk yaptığımız şey sizi anlamak ve size uygun tedaviyi tespit etmek.

Bizi Tanıyın

Sürekli Yanınızdayız

Tedavi süresince ve tedavi sonrası tüm gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyoruz.

Sorularınız için Bize Ulaşın

Memnuniyet

Novar Poliklinikleri sizlerin memnuniyetini odaklar. Tüm hizmetlerimiz için temel anlayışımız budur.

Misyon ve Vizyonumuz

Randevu Oluşturun

Bize dilediğiniz zaman bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Telefon Destek (0532) 100 0370Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.